Skip to content

Co się u mnie działo w styczniu i w lutym

Dawno nie dodawałam postów ze zdjęciami prywatnymi podsumowującymi cały miesiąc. Prawdę mówiąc nic specjalnego się przez te dwa miesiące nie działo, ale może jednak przekonam kogoś żeby zaobserwował mnie na instagramie :) Właśnie tam dodaję dużo takich codziennych zdjęć, dlatego zapraszam: instagram.com/powerpinkyx

Zacznijmy od tego, że na początku stycznia zdecydowałam się na nowy kolor włosów. Moje „żółte” włosy bardzo mnie już drażniły, więc za namową wspaniałej pani fryzjerki zdecydowałam się na zimniejszy odcień. W różnym świetle prezentował się zupełnie inaczej, ale bardzo mi się ten kolor spodobał. Niestety moje włosy zaczęły z nim walczyć i obecnie znowu są bardziej żółte. Za miesiąc będę malować odrosty, więc mam nadzieję, że powrócę do tego pięknego koloru. (Pierwsze zdjęcie na zewnątrz, drugie przy oknie)

A10

Udało mi się sfotografować kilka ładnych widoczków, np ten:

IMG_20160206_071312

12-go lutego pojechałam do Trójmiasta na koncert zespołu Afromental. Chłopaki grali w klubie Scena, a następnego dnia odbyło się spotkanie z fanami w gdańskim empiku. To był bardzo miło spędzony weekend. Tym bardziej, że mogłam się spotkać z moimi koleżankami, których nie widzę na co dzień.

Snapchat-2829362854989073168

A12

Niektórzy pewnie wiedzą, że jakiś czas temu zaczęłam bardziej o siebie dbać, lepiej jeść oraz ćwiczyć na siłowni. W styczniu po około 2 miesiącach ćwiczeń, lepszego odżywiania się oraz niejedzenia słodyczy schudłam 5 kg. Niestety odpuściłam sobie trochę i waga stanęła w miejscu. Od mniej więcej 2 tygodni wróciłam do tego na poważnie. Znowu nie jem słodyczy, gotuję sobie pyszne obiadki, jem jak najbardziej zdrowo, chodzę na siłownię i trzymam się jakiegoś planu, zamierzam jeszcze zapisać się na basen. Wiem, że nie zmieniam się spektakularnie, ale na wszystko potrzeba czasu, a tylko ten, który nie próbuje jest przegranym.

Poniżej zdjęcia moich zakupów oraz kilku pysznych dań, które sobie przygotowałam. No i przede wszystkim sushi, które zrobiłam samodzielnie i, które było przepyszne. W ten weekend powtórka :)

A13

W ostatnim czasie bardzo się zmobilizowałam i staram się dodawać posty regularnie. W dalszym ciągu będą się one pojawiać dwa razy w tygodniu. W środę oraz w niedzielę. Zapraszam :)