Skip to content

SHARE WEEK 2016 – blogerki, które mnie inspirują

Blogosfera została opanowana przez akcję Andrzeja Tucholskiego – Share Week, w której blogerzy polecają blogerów. Więcej możecie przeczytać na blogu Andrzeja. Sama uwielbiam czytać inne blogi. Zwłaszcza podróżnicze, fotograficzne i takie z tematyką rozwoju osobistego. Dziś chciałabym się z wami podzielić moimi największymi inspiracjami w polskiej blogosferze.

IMG_20160331_192344

  1. NIEŚMIGIELSKA – na blog Eli trafiłam w momencie kiedy dodawała posty z Nowego Jorku. Zafascynował mnie jej styl robienia zdjęć. Każda fotografia ma niesamowity klimat. Nieważne czy to widok z wulkanu o wschodzie słońca czy warszawscy robotnicy na rusztowaniu. Do tego wszystkie zdjęcia opisane są niesamowitymi historiami. Człowiek ma wrażenie, że był na wakacjach razem z autorem :) Bardzo polecam WSZYSTKIE wpisy na blogu Nieśmigielskiej :)
  2. WOMAN AT WINDOW – blog Dagmary to zdecydowanie najpiękniejszy blog jaki widziałam. Minimalistyczny styl zarówno w wyglądzie bloga, w zdjęciach jak i w samej treści. Piękno i prostota, a jednocześnie bardzo ciekawe wpisy. Uwielbiam i zawsze chętnie wracam. Zachęcam do zapoznania się z tym blogiem, jeśli ktoś jeszcze go nie zna!
  3. PALMTREE VIEW – Wspaniała Magdalena i jej wspaniały blog. Chyba najbardziej lubię zaglądać tam dlatego, że Magda jest ode mnie niewiele starsza a robiła rzeczy, o których zrobieniu ja sama nadal marzę. Wyjazd na stopa do Hiszpanii, podróż do Stanów Zjednoczonych… Pięknie pisze i robi równie piękne zdjęcia. Mam nadzieję, że uda nam się kiedyś spotkać :) Zdecydowanie musicie zajrzeć na tego bloga i najlepiej (tak jak ja) zostać tam na dłużej :)

Oprócz tej głównej trójki czytam jeszcze wiele innych blogów. Niektóre ze względu na treść, inne ze względu na zdjęcia. Kocham czytać o podróżach, ale jeśli ktoś jest interesującą osobą, to nawet o wizycie w kawiarni napisze ciekawy tekst. Kilka moich inspiracji poniżej:

I wiele innych, czasami nawet przypadkowych. Właściwie każdego dnia odkrywam nowy ciekawy blog lub profil na instagramie. Fascynują mnie ludzie, dlatego uwielbiam czytać ich historie. Zwłaszcza jeśli są to piękne historie opowiedziane w piękny sposób. Zdecydowanie polecam wam sprawdzenie tych blogów, bo być można znajdziecie jakąś inspirację :)