Skip to content

Vigo – ostatnia część

Niedługo miną cztery tygodnie odkąd jestem w Polsce. To sporo czasu na przemyślenia. Przez ten czas siedziałam w domu prawie cały czas. Nie czułam się najlepiej. Obejrzałam dwa całe seriale, które okazały się być jedynymi z najlepszych jakie kiedykolwiek oglądałam. Ale to akurat zajęło mi zaledwie kilka dni. Przez resztę czasu zastanawiałam się co dalej. W którą stronę powinnam iść. I to zabawne, bo od stwierdzenia: „nie ma opcji żebym to zrobiła” przeszłam do „w sumie to jest wielka szansa i powinnam spróbować”. Więc znowu mi się plany pozmieniały. Ale tak naprawdę wszystko teraz zależy od szczęścia, więc zostawiam tę kwestię losowi i zobaczymy co z tego wyjdzie.

W tej chwili jestem tylko pewna jednego – chcę podróżować i realizować moją największą pasję, czyli fotografię. I będę do tego dążyć. Dlatego właśnie jeszcze nie jestem gotowa na to żeby osiąść w jednym miejscu i zacząć układać sobie życie na spokojnie. Bo pomimo tego, że w Hiszpanii bywało ciężko, to była to świetna przygoda i nie wyobrażam sobie, że miałabym tam nie pojechać. Dlatego planuję kolejny trip. Ale przyjdzie odpowiednia pora na to aby o tym napisać.

Tymczasem mam dla Was ostatnią porcję zdjęć z Vigo. Mam nadzieję, że te fotografie oddadzą prawdziwy urok tego pięknego miasta. Dla mnie najwspanialsze widoki były tam po zmroku. Galicja, to cudowny region, o czym pisałam chyba przy każdym poście.

DSC_1826

DSC_1827

DSC_1843

DSC_1833

page01

DSC_2463

DSC_2453

DSC_1870

DSC_1861

DSC_1859

DSC_1876

DSC_1920

DSC_1912

DSC_1907

Niestety, zdjęcia się skończyły, więc to już raczej ostatni wpis dotyczący Hiszpanii. Mam nadzieję, że jednak zostaniecie ze mną, bo będzie o wiele ciekawiej. Cały czas się edukuję w kwestii fotografii i widzę, że moje zdjęcia są coraz lepsze. Dlatego potrzebuję wyzwań i kolejnych miejsc do fotografowania. Postaram się żeby następnym postem był kolejny wpis o tym jak obrabiam zdjęcia. Ostatnio było duże zainteresowanie, więc może i tym razem ktoś dowie się czegoś nowego. Jeśli macie jakieś pytania odnośnie presetów czy ustawień aparatu, to chętnie na nie odpowiem.


FACEBOOK | INSTAGRAM | SNAP: POWERPINKYX