Skip to content

Nowy Jork w zdjęciach

W poprzednim poście podzieliłam się z Wami moimi przemyśleniami dotyczącymi Nowego Jorku. Spędziłam tam tylko kilka godzin, ale widziałam kilka fajnych miejsc. Dziś chciałabym pokazać Wam, co udało mi się zobaczyć.

Szczerze mówiąc ta wycieczka nie była zbytnio wypasiona. W mailu zachęcającym do zapisania się na nią było napisane, ze zobaczymy Central Park, The Lincoln Centre, Rockefeller Centre, Greenwich Village, SOHO i Radio City Music Hall. Widzieliśmy, tylko większość przez okno autokaru. Siedziałam przy oknie, więc udało mi się sfotografować parę fajnych miejsc, jednak to nie to samo…

Miałam to szczęście, że za moją wycieczkę zapłaciła rodzina. Taki powitalny prezent. Gdybym chciała kupić ją sama kosztowałoby mnie to 85$, a gdybym pojechała na Manhattan na własną rękę wyszłoby podobnie a nie wiem czy zobaczyłabym cokolwiek oprócz Times Square (pozdrawiam Cię Zuza ;*).

Nie będę się rozpisywać. Jeśli jesteście ciekawi jak wygląda wycieczka po Nowym Jorku podczas Orientation z biurem AuPair in America, to proszę bardzo. Zdjęcia specjalnie dla Was:


INSTAGRAM | FACEBOOK | snapchat: POWERPINKYX