Skip to content

Cape Cod – wakacje z rodziną

Cape Cod to półwysep położony w stanie Massachusetts. Jest popularnym miejscem do wypoczynku w okresie wakacyjnym, zwłaszcza wśród rodzin. Piękne widoki zachęcają do odwiedzenia miasteczek znajdujących się w Cape Cod. Również ja miałam to szczęście, że mogłam spędzić tam kilka dni.

W ostatnich dniach sierpnia moja rodzina zaprosiła mnie do miejscowości Chatham, gdzie mieli już wynajęty dom na okres całego tygodnia. Przyjechałam tam w środę i niestety w piątek już wracałam do domu. Przez kilka dni mogłam odpocząć sama w domu, natomiast te 2 spędziłam z moją rodziną, zobaczyłam piękne widoki i naprawdę świetnie się bawiłam.

Moi hości oraz ich rodzice są wspaniałymi ludźmi. Jednego wieczora mieliśmy pyszną kolację w domu, drugiego natomiast wyszliśmy na kolację do restauracji sushi. W ostatni dzień poszliśmy na śniadanie do niesamowitego miejsca, które znajdowało się na lotnisku. Zjadłam tam typowe amerykańskie śniadanie, czyli jajka z bekonem.

Bawiłam się naprawdę świetnie i chciałam pokazać Wam zdjęcia z tego wyjazdu. Na końcu znajdziecie również vlog, który nagrałam.

Video z wakacji:


INSTAGRAM | FACEBOOK | SNAPCHAT: powerpinkyx